Epson | Multifunctional printer | EcoTank L4366 | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
- Preces kods: 484873
- EAN: 8715946733289
- MPN: C11CL41409
240.64€
Bez nodokļa: 198.88€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 641.00 mm |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 40 pcs |
| Gross weight | 7.00 kg |
| Net weight | 6.00 kg |
| Producer product name | EcoTank L4366 |
| Producer product family | Multifunctional printer |
| Wi-Fi | Yes |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Fakss | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Inkjet |
| Skeneris | Colour |
| Printēšana | Colour |