ColorWay Photo Paper, 500 sheets | 200 g/m² | 10x15 | High Glossy
- Preces kods: 485731
- EAN: 4823108631589
- MPN: PG2005004R
17.33€
Bez nodokļa: 14.32€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1116 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Tips | High Glossy |
| Izmēri | 10x15 |
| Producer product name | Photo Paper, 500 sheets |
| Density | 200 g/m² |