ColorWay Photo Paper, 1000 sheets | 230 g/m² | 10x15 | High Glossy
- Preces kods: 485734
- EAN: 4823108631008
- MPN: PG23010004R
29.10€
Bez nodokļa: 24.05€
| Ražotājs | ColorWay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1116 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Tips | High Glossy |
| Izmēri | 10x15 |
| Producer product name | Photo Paper, 1000 sheets |
| Density | 230 g/m² |