Goobay CAT 6, U/UTP | Patch cord | Blue
- Preces kods: 485930
- EAN: 4040849684326
- MPN: 68432
0.56€
Bez nodokļa: 0.46€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6000 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | CAT 6, U/UTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Produkta krāsa | Blue |