Deye Inverter On-Grid C&I 33kW 2MPPT | SUN-33K-G04
- Preces kods: 486296
- EAN: 2000001398760
- MPN: SUN-33K-G04
1 073.58€
Bez nodokļa: 887.26€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 740 mm |
| Gross height (mm) | 330 mm |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.119658 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 30.70 kg |
| Net weight | 28.70 kg |
| Producer product name | SUN-33K-G04 |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Maks. Efektivitāte | 98.6 % |
| ES efektivitāte | 98.1 % |
| Maks. PV ieejas spriegums | 1100 V |
| MPPT skaits | 2 |
| Producer product family | Inverter On-Grid C&I 33kW 2MPPT |