Lenovo | GaN Nano 65W Adapter | USB-C | AC Adapter
- Preces kods: 486801
- EAN: 0195892118244
- MPN: G0A6GN65EU
46.16€
Bez nodokļa: 38.15€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3687 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.11 kg |
| Tips | AC Adapter |
| Izvades interfeiss | USB-C |
| Producer product name | GaN Nano 65W Adapter |
| Citas funkcijas | GaN technology |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Produkta krāsa | Black |
| USB portu skaits | 1 |