Teltonika UK Power Supply, 9W | PR3PUUK3
- Preces kods: 487141
- EAN: 4779051840878
- MPN: PR3PUUK3
8.35€
Bez nodokļa: 6.90€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 54 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24 g |
| Tare weight (kg) | 0.024 kg |
| Volume (m3) | 0.0005346 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1616 pcs |
| Gross weight | 0.107 kg |
| Net weight | 0.083 kg |
| Producer product family | UK Power Supply, 9W |
| Producer product name | PR3PUUK3 |