Teltonika Plug Set, 2x5 Pin, 2x3 Pin, 300V | PR5MEC15
- Preces kods: 487155
- EAN: 4779051840427
- MPN: PR5MEC15
4.55€
Bez nodokļa: 3.76€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | PR5MEC15 |
| Producer product family | Plug Set, 2x5 Pin, 2x3 Pin, 300V |
| Gross depth (mm) | 45 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.00003375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 51200 pcs |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Net weight | 0.009 kg |
| Operating temperature | -40 to +150 |
| Citas funkcijas | 300V, 8A |