Teltonika Din Rail Kit Adapter | PR5MEC23
- Preces kods: 487157
- EAN: 4779051840571
- MPN: PR5MEC23
12.15€
Bez nodokļa: 10.04€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| Volume (m3) | 0.000153 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Palette Qty | 11294 pcs |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.055 kg |
| Producer product name | PR5MEC23 |
| Producer product family | Din Rail Kit Adapter |