Apple 46mm Alpenglow Pink Nike Sport Loop | Apple
- Preces kods: 487675
- EAN: 195950648881
- MPN: MGD54ZM/A
50.41€
Bez nodokļa: 41.66€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross width (mm) | 191.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.94 kg |