Apple iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe – Terra Cotta | Apple
- Preces kods: 487884
- EAN: 195950664119
- MPN: MGFQ4ZM/A
56.72€
Bez nodokļa: 46.88€
| Ražotājs | Apple |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 188.50 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.11 kg |