FSP Power Supply, 80 PLUS | VITA GM 850W White | 850 W
- Preces kods: 488472
- EAN: 4713224529801
- MPN: VITA-850GM W
114.35€
Bez nodokļa: 94.50€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 850 W |
| Producer product name | VITA GM 850W White |
| Producer product family | Power Supply, 80 PLUS |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 286 pcs |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Net weight | 3.00 kg |