Gembird World to US power adapter plug, 10 A | A-AC-USMINTF | Travel adapter
- Preces kods: 488806
- EAN: 8716309134934
- MPN: A-AC-USMINTF
4.45€
Bez nodokļa: 3.68€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3360 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tips | Travel adapter |
| Producer product name | A-AC-USMINTF |
| Producer product family | World to US power adapter plug, 10 A |