Gembird Universal travel power adapter, 20 W | TPA-1A2C20-02-W
- Preces kods: 488808
- EAN: 8716309134927
- MPN: TPA-1A2C20-02-W
21.16€
Bez nodokļa: 17.49€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 838 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | TPA-1A2C20-02-W |
| Producer product family | Universal travel power adapter, 20 W |
| Produkta krāsa | White |
| Ieejas spriegums | 100-250 V |