Xiaomi TV S Pro Mini LED 65 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
- Preces kods: 489617
- EAN: 6941948707689
- MPN: ELA6318EU
940.68€
Bez nodokļa: 777.42€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1630.00 mm |
| Gross height (mm) | 985.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Volume (m3) | 0.24 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 23.80 kg |
| Net weight | 18.30 kg |