Barbecook | Cast Iron Grill Pan with Bamboo Trivet (per 2 pcs) | BC-ACC-7420
- Preces kods: 489917
- EAN: 5420059857199
- MPN: BC-ACC-7420
43.79€
Bez nodokļa: 36.19€
| Ražotājs | Barbecook |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 295 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.007375 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Palette Qty | 398 pcs |
| Paper/Pasteboard | 131 g |
| Plastic (No PET) | 9 g |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Net weight | 1.81 kg |
| Producer product family | Cast Iron Grill Pan with Bamboo Trivet (per 2 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7420 |