Deepcool CPU Air Cooler | AK620 Digital SE | Black | Intel, AMD
- Preces kods: 490124
- EAN: 6933412729518
- MPN: R-AK620-BKADMN-GJD
54.97€
Bez nodokļa: 45.43€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 242 pcs |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AK620 Digital SE |
| Producer product family | CPU Air Cooler |