Deepcool Liquid CPU Cooler | LM240 | Black | Intel, AMD
- Preces kods: 490136
- EAN: 6933412729457
- MPN: R-LM240-BKDMMC-1
75.07€
Bez nodokļa: 62.04€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 480 pcs |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | LM240 |
| Producer product family | Liquid CPU Cooler |