Canon I-SENSYS MF461dw II 3-in-1 Mono Laser Printer | Canon
- Preces kods: 490709
- EAN: 4549292248852
- MPN: 7188C019
437.29€
Bez nodokļa: 361.40€
| Ražotājs | Canon |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 17.30 kg |
| Net weight | 16.30 kg |