Dell 165W USB-C GaN Power Adapter
- Preces kods: 491168
- EAN: 2000001401309
- MPN: 450-BFTT
100.96€
Bez nodokļa: 83.44€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 22.00 mm |
| Gross height (mm) | 136.00 mm |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1587 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product name | 165W USB-C GaN Power Adapter |
| Produkta krāsa | Black |