Epson EB-FH18 | Full HD (1920x1080) | 4100 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- Preces kods: 491644
- EAN: 8715946738598
- MPN: V11HB59240
903.98€
Bez nodokļa: 747.09€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 293.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 309.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 182 pcs |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Net weight | 3.10 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Spilgtums | 4100 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-FH18 |
| Kontrasta attiecība | 16000:1 |
| Pārraides attālums | 1.30-2.09:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standartu | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:9 |