Lenovo Legion Go 2 Screen Protector
- Preces kods: 491680
- EAN: 195892122074
- MPN: GXJ1R97823
10.55€
Bez nodokļa: 8.72€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 625 pcs |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.30 kg |
| Producer product name | Legion Go 2 Screen Protector |
| Īpašās funkcijas | Our 9H hardness glass sets a new standard for durability. This ultra strong protector acts as armor for your screen, defending against drops and scratches that could disrupt your gaming. You play fearlessly, it takes the hits. Get lost in the game. With our high-transparency glass, every color and detail shines through, bringing every frame to life. Enjoy visuals with pristine clarity so nothing stands between you and your next victory. At a mere 0.45 mm, this screen protector is almost invisible, giving you seamless touch control with zero interference. Glide through gameplay with all the responsiveness you’d expect from an unprotected screen, minus the risk. |