Gigabyte Power Supply | UD1000GM PG5 V2 ICE | 1000 W
- Preces kods: 493060
- EAN: 4719331556594
- MPN: GP-UD1000GM PG5 ICE
118.64€
Bez nodokļa: 98.05€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 1000 W |
| Producer product name | UD1000GM PG5 V2 ICE |
| Producer product family | Power Supply |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 350 pcs |
| Gross weight | 2.85 kg |
| Net weight | 2.65 kg |