Gigabyte Gaming mouse pad | 900x360x3 mm | Black
- Preces kods: 605267
- EAN: 4719331550714
- MPN: AMP900
25.06€
Bez nodokļa: 20.71€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 900.00 mm |
| Gross height (mm) | 3.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Tips | Gaming mouse pad |
| Citas funkcijas | Never be frustrated by interference between the mouse pad and the keyboard. The desk-sized AMP900 mouse pad sets up a massive gaming/working surface to accommodate all your peripherals and desktop items in perfect harmony, along with a modern and minimalist look. The micro-pattern fabric surface ensures precise mouse tracking with a smooth glide anywhere on the pad, while maintaining a consistent accuracy even at the extreme dpi settings. Spilled liquid can easily be wiped off thanks to the pad’s spill-resistant surface. The high-density foamed rubberized base offers a strong, firm grip for uninterrupted gameplay, so the pad will not slide around during intensive gaming movements. |
| Produkta krāsa | Black |
| Dimensijas (W x D x H) | 900x360x3 mm |