Digitus USB-C 2in1 charging cable, 140W | AK-300170-018-S
- Preces kods: 494755
- EAN: 4016032505709
- MPN: AK-300170-018-S
18.15€
Bez nodokļa: 15.00€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 325 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | AK-300170-018-S |
| Producer product family | USB-C 2in1 charging cable, 140W |
| Kabeļa garums | 1.8 m |