Blaupunkt QLED TV | 32QBG6000S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
- Preces kods: 496860
- EAN: 8594213441061
- MPN: 32QBG6000S
169.67€
Bez nodokļa: 140.22€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 468.00 mm |
| Gross width (mm) | 778.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Net weight | 4.10 kg |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+ |
| Izmēri ar statīvu | 718 x 223 x 454 cm |
| Producer product name | 32QBG6000S |
| Producer product family | QLED TV |
| Ekrāns | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 80 cm |
| Displeja diagonāle | 32 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S2 |