Thrustmaster Joystick | SOL-R 4 HOTAS
- Preces kods: 497160
- EAN: 3362932916802
- MPN: 2960945
263.77€
Bez nodokļa: 217.99€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 167.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 269 pcs |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Producer product name | SOL-R 4 HOTAS |
| Producer product family | Joystick |
| Īpašās funkcijas | Tear up the sky with Sol-R 4 HOTAS, designed to dominate the airspace and beyond! This HOTAS set, consisting of a joystick and a throttle, combines all the elements you need to gain the upper hand over your enemies. |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC |