Dell Pro Thunderbolt 4 Dock | WD25TB4
- Preces kods: 497694
- EAN: 5397321029052
- MPN: 210-BTHY
226.06€
Bez nodokļa: 186.83€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 35 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 92.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.00064575 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 944 pcs |
| Gross weight | 1.06 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| Producer product name | WD25TB4 |
| Producer product family | Pro Thunderbolt 4 Dock |
| USB pieslēgvieta | 6 |
| Thunderbolt portu skaits | 2 |