Xiaomi Electric Scooter 6 Lite | Xiaomi
- Preces kods: 600784
- EAN: 6932554477738
- MPN: BHR08R6GL
346.87€
Bez nodokļa: 286.67€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1170 mm |
| Gross height (mm) | 600 mm |
| Gross width (mm) | 185 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2500 g |
| Plastic (No PET) | 800 g |
| Tare weight (kg) | 3.3 kg |
| TI weight (kg) | 1.3 kg |
| Volume (m3) | 0.12987 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 21.4 kg |
| Net weight | 18.1 kg |