Digitus RS 232 Adapter AK-610516-000-I
- Preces kods: 601203
- EAN: 4016032325093
- MPN: AK-610516-000-I
2.46€
Bez nodokļa: 2.03€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 9095 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Producer product name | RS 232 Adapter AK-610516-000-I |