Outwell Cool bag | Petrel | 5 L
- Preces kods: 602007
- EAN: 5709388157997
- MPN: 590244
12.74€
Bez nodokļa: 10.53€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Kapacitāte | 5 L |
| Producer product name | Petrel |
| Producer product family | Cool bag |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 321 pcs |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Materiāls | 300D polyester, PEVA lining |
| Produkta krāsa | Blue |
| Size | 24 x 14 x 16 cm |