Nanoleaf
- Preces kods: 602097
- EAN: 4895263604777
- MPN: NL7204K0201A070
81.15€
Bez nodokļa: 67.07€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 485.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Net weight | 1.50 kg |