Deepcool Air Cooler | AK400 G2 | Intel, AMD
- Preces kods: 602203
- EAN: 6933412729655
- MPN: R-AK400G2-BKNNMN-GJD
39.30€
Bez nodokļa: 32.48€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 339 pcs |
| Gross weight | 1.15 kg |
| Net weight | 0.95 kg |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AK400 G2 |
| Producer product family | Air Cooler |