FIXED MagVelar for Samsung Galaxy S26, black
- Preces kods: 602956
- EAN: 8591680191703
- MPN: FIXVM-1704-BK
35.33€
Bez nodokļa: 29.20€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| PET | 0.02 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.02 kg |