FIXED Opus for Samsung Galaxy A37 5G, black
- Preces kods: 602957
- EAN: 8591680187591
- MPN: FIXOP3-1702-BK
14.12€
Bez nodokļa: 11.67€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 33.00 g |
| PET | 0.03 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.07 kg |