Gamemax PSU | GZ 1000G | 1000 W | Gold | Full Modular
- Preces kods: 603050
- EAN: 6931858755535
- MPN: GZ 1000G
121.71€
Bez nodokļa: 100.59€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 1000 W |
| Producer product name | GZ 1000G |
| Producer product family | PSU |
| Tips | Full Modular |
| Gross depth (mm) | 319.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Plastic (No PET) | 78.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 242 pcs |
| Gross weight | 3.07 kg |
| Net weight | 2.68 kg |
| Sertifikācija | Gold |