Gamemax CPU Liquid Cooler | HAILSTORM 360 LCD WH | White
- Preces kods: 603084
- EAN: 6931858754583
- MPN: HAILSTORM 360 LCD WH
147.10€
Bez nodokļa: 121.57€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 9.90 kg |
| Net weight | 9.00 kg |
| Producer product name | HAILSTORM 360 LCD WH |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |