Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 360 INFINITY WH | White
- Preces kods: 603090
- EAN: 6931858791588
- MPN: ICEBURG 360 INFINITY WH
78.21€
Bez nodokļa: 64.64€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross width (mm) | 505.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1160.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.45 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 12.70 kg |
| Net weight | 11.25 kg |
| Producer product name | ICEBURG 360 INFINITY WH |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |