Gamemax Case Fan | KF300R WH | White
- Preces kods: 603108
- EAN: 6931858791304
- MPN: KF300R WH
26.35€
Bez nodokļa: 21.78€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 309.00 mm |
| Gross width (mm) | 272.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1864.00 g |
| Plastic (No PET) | 466.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.33 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 46 pcs |
| Gross weight | 12.99 kg |
| Net weight | 10.66 kg |
| Producer product name | KF300R WH |
| Producer product family | Case Fan |