Gamemax Case Fan | FN12A-S8I | Black
- Preces kods: 603109
- EAN: 6931858738064
- MPN: FN12A-S8I
12.17€
Bez nodokļa: 10.06€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross height (mm) | 265.00 mm |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1728.00 g |
| Plastic (No PET) | 432.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.16 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Gross weight | 11.76 kg |
| Net weight | 9.60 kg |
| Producer product name | FN12A-S8I |
| Producer product family | Case Fan |
| Produkta krāsa | Black |