Gamemax Case Fan | FN12A-S5-W | White
- Preces kods: 603116
- EAN: 6931858738156
- MPN: FN12A-S5-W
8.36€
Bez nodokļa: 6.91€
| Ražotājs | Gamemax |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 38 pcs |
| Gross weight | 12.75 kg |
| Net weight | 12.00 kg |
| Producer product name | FN12A-S5-W |
| Producer product family | Case Fan |
| Produkta krāsa | White |