SALE OUT. PETKIT DAMAGED PACKAGING
- Preces kods: 603190
- EAN: 2000001411759
- MPN: T3 CyllnderSO
61.07€
Bez nodokļa: 50.47€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 432.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |