Digitus Battery charger, 30W | DA-10301
- Preces kods: 603336
- EAN: 4016032505815
- MPN: DA-10301
11.82€
Bez nodokļa: 9.77€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 66.40 g |
| Plastic (No PET) | 16.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 190 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | DA-10301 |
| Producer product family | Battery charger, 30W |
| Produkta krāsa | White |