DIGITUS 4K HDMI extender set, 70 m | Digitus
- Preces kods: 603393
- EAN: 4016032482734
- MPN: DS-55519
56.62€
Bez nodokļa: 46.79€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 77.00 mm |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 336.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 465 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.13 kg |