Thrustmaster Steering Wheel Add-On Ferrari SF-25 Edition | Black
- Preces kods: 603565
- EAN: 3362934005436
- MPN: 4060466
420.73€
Bez nodokļa: 347.71€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 404.00 mm |
| Gross height (mm) | 149.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 2.33 kg |
| Net weight | 2.07 kg |
| Producer product name | Steering Wheel Add-On Ferrari SF-25 Edition |
| Atbalstītās spēļu platformas | PS5, PS4 and PC |
| Produkta krāsa | Black |