Targus Classic 15-16" Briefcase, Black
- Preces kods: 604002
- EAN: 5063194004440
- MPN: CN415GL
34.23€
Bez nodokļa: 28.29€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 410.00 mm |
| Gross height (mm) | 305.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.55 kg |