Targus Classic 17-18" Briefcase, Black | Targus
- Preces kods: 604004
- EAN: 5063194004457
- MPN: CN418GL
38.51€
Bez nodokļa: 31.83€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.65 kg |