Targus Intellect Essentials Backpack 15.6”, Black | Targus
- Preces kods: 604045
- EAN: 5051794026740
- MPN: TSB966GL
30.20€
Bez nodokļa: 24.96€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 432.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Net weight | 0.53 kg |