DEYE ESS LV SE-F5 5.1 Pro B Battery Storage System 5.12 kWh
- Preces kods: 604131
- EAN: 2000001421772
- MPN: SE-F5 Pro-C
804.53€
Bez nodokļa: 664.90€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 560.00 mm |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 43.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Net weight | 44.00 kg |