Fixed | Magnetic car vent mount with MagSafe | MagMount | Black
- Preces kods: 604177
- EAN: 8591680151196
- MPN: FIXMMT-V-BK
7.05€
Bez nodokļa: 5.83€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 195.00 mm |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3510 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | MagMount |
| Producer product family | Magnetic car vent mount with MagSafe |
| Produkta krāsa | Black |